Jdi na obsah Jdi na menu
 


Filmové prototypy "jakokřesťanů" slouží ke krutému obelhávání

19. 6. 2012

 

Pacifikace fikcí slouží satanu také k tomu, aby v lidech ze světa vytvořil pokřivené vnímání pojmu „křesťan“. Filmová díla inspirovaná bohem tohoto světa – Satanem, předkládají lidem určité prototypy „jakokřesťanů“. Herci hrají jakési postavy, které mají křesťany připomínat, ale zároveň o skutečných křesťanech vypovídají lživě. Protože lidé sledující takové filmy je berou jako měřítko pro skutečný život, postupně si vytvoří na jejich základě falešnou představu o křesťanech, kterou z jejich mysli už prakticky nepůjde vykořenit. Lidé tyto lživé informace začnou jednoduše brát jako fakta, i když to žádná fakta nejsou. Stejně falešnou představu si na základě filmů vytvářejí lidé o principech světa, duchovnu a samotném Bohu. 

www.odkrytepravdy.cz/clanky/nova-proroctvi-a-sluzba/lide-uvazuji-o-principech-sveta-na-zaklade-informaci-prijatych-z-filmu.html

www.odkrytepravdy.cz/clanky/nova-proroctvi-a-sluzba/kazdy-z-nas-je-zachycen-v-detinskem-klamu-sledovani-filmu.html

www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/zrakove-vjemy-vnimame-jako-by-to-byla-pravda.html

Základní prototypy "jakokřesťanů" uvádí následující tabulka:

 

Prototyp

Charakteristické rysy

Pravděpodobná reakce lidí

Jak je to doopravdy

Šílený fanatik

Nejčastěji člověk s hysterickými rysy a sklonem k násilí, v extrémním případě téměř vraždící maniak. Svou agresi obrací proti těm, kdo nesouhlasí s jím danými dogmaty, nebo požaduje smrt nějakého člověka jako úlitbu k usmíření imaginárního boha.

Křesťané jsou nebezpeční šílenci, kteří svou víru prosazují násilím. Je dovoleno takové jedince eliminovat, protože ohrožují na životě ostatní.

Každý skutečný křesťan

ví, že žádným násilím

nelze lidi nutit

milovat Boha a

hledat pravdu, pokud

o to lidé sami nestojí.

Hodný ňouma

Člověk, který si nechá líbit absolutně cokoli a nikdy proti ničemu a nikomu neprotestuje. Výraz hodný se pro takového jedince stává téměř synonymem slova „hloupý“ či „přitroublý“.

Křesťané jsou poslušné figurky, ke kterým si lze cokoli dovolit. Pokud někdo o sobě tvrdí, že je křesťan a nechová se jako poslušná loutka, pak to vlastně žádný křesťan být nemůže.

http://www.broskev78.estranky.cz/clanky/mala-a-vetsi-zamysleni_-pro-ktera-jinde-misto-neni/laska-a-pokora-neznamenaji-slepou-poslusnost-diktatu-bezboznych-lidi.html

Konzervativní zákoník a mravokárce

Jedinec, který své okolí dusí neustálým bazírováním na morálce, vystupuje často jako „asexuální“ osoba. Pokud jde o muže, který má rodinu, většinou jí vládne stylem despoty.

Křesťané jsou otravní moralisté, kteří nutí ostatní lidi dodržovat jejich normy za každou cenu a ty, kdo tak nečiní, permanentně terorizují.

Bezbožné lidi nemá

cenu nutit k dodržování

křesťanských norem.

Tím se nestanou

milovníky Boha

a pravdy. Dobrým

příkladem je boj

proti potratům. http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/potraty-boj-proti-potratum.html

Římský katolík

Člověk, který věrně navštěvuje kostel, vykonává rituály předepsané římskokatolickou institucí a celý svůj život podřizuje normám daným touto církevní organizací.

Křesťané jsou ti, kdo chodí do kostela, ke zpovědi, byli jako nemluvňata pokřtěni, modlí se růženec, uctívají Marii, svaté, a současného i minulé papeže.

http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/rimskokatolicka-cirkev--rimsky-katolicismus.html

Duševně narušený jedinec převracející Bibli a její učení

 

Osoba, která zneužívá myšlenky Bible k vlastním zlým záměrům (viz. např. film Sedm).

Taková filmová postava sice pravděpodobně nebude považována za křesťana, ale přesto může evokovat v lidech asociace, jak moc je křesťanství nebezpečné a nežádoucí.

K tomu stačí

dodat pro vysvětlení,

že i samotný Satan

zneužívá Bibli.

To, že někdo převrací

Boží slovo a zneužívá

je ke špatnostem,

nedělá ze skutečných

křesťanů stejně špatné

lidi.

Vyznavač superlásky a supertolerance

Jedinec, který miluje všechno a všechny a ohání se přitom biblickými citacemi, nejčastěji o lásce vše přemáhající a nesouzení.

Křesťané musejí povinně milovat vše, tedy i lži, a nesmějí se ozvat kriticky vůči nikomu a ničemu. Pokud se někdo prohlašuje za křesťana a nevyznává superlásku a supertoleranci, pak křesťanem vlastně není.

Křesťané nemají

s tímto satanským

učením cokoli

společného. Milují

pravdu a hnusí

se jim lež. http://www.odkrytepravdy.cz/clanky/slovnik/bahai-vira--baha--i-vira--bahaismus.html