Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální zprávy

Příspěvky

Křesťanství versus římský katolicismus

11. 2. 2013

Stále znova se setkávám s tím, že pojmy římský katolicismus a křesťanství jsou považovány za synonyma. Ve skutečnosti se jedná o stejný protiklad jako satanismus a křesťanství, přestože mnozí vyznavači ekumenismu toto neradi slyší či dokonce cíleně ignorují.

 

Křesťané tolerují zlo ve jménu "lásky"

15. 12. 2012

Křesťané zejména na sociálních sítích v lepším případě mlčky tolerují, v horším případě dokonce vítají na svých profilech příspěvky z oblasti esoteriky či okultismu (obrázky, videa, afirmace). Existuje několik pravděpodobných důvodů pro toto jednání.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuální zprávy | Komentářů: 0

Křesťané vědomě šíří líbivé satanovy ideje

14. 12. 2012

maska.jpgPočet satanistických zdrojů šířících superlásku a humanitu roste geometrickou řadou. Satan se snaží oslovit co nejvíce lidí, a proto jsou tyto jeho prezentace líbivé, dojemné, silně útočící na emoce lidí a tělesný rozum.
Stále více křesťanů ovšem klidně výroky těchto zdrojů přebírá a spokojeně šíří, prostě proto, že se jim takové výroky líbí.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuální zprávy | Komentářů: 0

Esoterici vyučují o stvoření

29. 10. 2012

planeta.jpg  Přibývá lidí, kteří se již nijak vehementně nebrání představě, že život byl stvořen nějakou vyšší bytostí. Nemají však na mysli skutečného Boha stvořitele. Náhled lidí se mění díky tomu, že si našli "učitele podle svého přání", nejčastěji různé šiřitele esoteriky.

 

Lidé hledají únik v příjemných emocích druhé morálky

27. 10. 2012

letmefly.jpgDnešní doba je naprosto specifická pokud jde o mezilidské vztahy. Satan načasoval příchod druhé morálky do doby, kdy vztahy mezi lidmi budou nevratně narušeny. Lidé stále více vnímají negativní věci okolo sebe, narůstající sobectví, ekonomické problémy, nezaměstnanost, nejistotu. Do této atmosféry přichází satanova nabídka lepšího světa podle pravidel druhé morálky.

 

Zvířata nebyla stvořena jako Boží obraz na zemi

29. 9. 2012

Jedna z oblastí, ve kterých druhá morálka silně uplatňuje svůj vliv, je postoj ke zvířatům. V rámci druhé morálky a pseudohumanismu jsou lidé vyučováni, že zvířata jsou v podstatě stejně hodnotná jako oni sami.

 

Filmové prototypy "jakokřesťanů" slouží ke krutému obelhávání

19. 6. 2012

Pacifikace fikcí slouží satanu také k tomu, aby v lidech ze světa vytvořil pokřivené vnímání pojmu „křesťan“. Filmová díla inspirovaná bohem tohoto světa – Satanem, předkládají lidem určité prototypy „jakokřesťanů“. Herci hrají jakési postavy, které mají křesťany připomínat, ale zároveň o skutečných křesťanech vypovídají lživě.

 

Média slouží Satanu v kampani 2012

1. 6. 2012

Média jsou věrnými služebníky boha tohoto světa - Satana - a proto nutně musejí dělat, co jim jejich pán řekne. Je tedy logické, že musejí Satanu sloužit i při jeho "kampani 2012". Jak pojednává samostaný článek, Satan poněkud mění obraz "konce světa". Od původních katastrofických scénářů přechází k tomu, že rok 2012 bude novým začátkem, přechodem lidstva do duchovnější éry, vyšší úrovně.

 

Křesťané se bojí vykázat bludaře ze svého středu

27. 5. 2012

Jestliže je někdo, kdo se prohlašuje za křesťana, usvědčen z šíření bludných učení, která slouží k oklamávání druhých, pak nelze takového člověka tolerovat pod rouškou učení "nesuď", nebo jen tak opatrně náznakově ťukat kolem něj, abychom se ho náhodou nějak nedotkli. Takové osoby musejí být vypráskány z Kristovy církve stejně, jako Ježíš vypráskal šmelináře z chrámu.
 

Lidé touží být bohy

26. 5. 2012

Ve skutečnosti lidé nemají přesnou představu o tom, co by v údajném božském stavu měli dělat. Většina si jich představuje božský status jako možnost uspokojovat svou tělesnost, nebo stav, ve kterém člověka nic netrápí a je nad všechno povznesený, popřípadě život ve kterém jsou veškerá přání "zbožštělého" člověka okamžitě splněna.