Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuální zprávy

Příspěvky

Satan mění pohled lidí na rok 2012

15. 5. 2012

Před nějakou dobou se začaly šířit informace o konci mayského kalendáře a potažmo konci světa v roce 2012. Když se důvěřiví lidé dost vyděsili a skeptici dost zapochybovali, přišla změna.

 

Rituál pěti elementů

13. 5. 2012

Pro tělesné lidi, toužíci po "klidu mysli", přišel Satan s další nabídkou. Za vznešeným názvem "Rituál pěti elementů" se skrývá stará dobrá metoda přenosu démonů skrze vložení rukou.

 

Křesťané sami vyučují o existenci mimozemšťanů

4. 3. 2012

Zpracování lidí pokročilo už natolik, že sami křesťané hledají v Bibli oporu pro vyučování o existenci mimozemských civilizací a vyučují, že není nic zhoubného na víře v existenci mimozemského života.

 

Pacifikace fikcí - opravdu to funguje

17. 12. 2011

Letošní sčítání lidu velmi dobře demonstrovalo, jak funguje pacifikace fikcí. Překvapivě vysoké procento dotázaných se přihlásilo k víře rytířů Jedi.

 

Pětina lidí už věří, že mimozemšťané žijí mezi námi

16. 12. 2011

Podle nedávného průzkumu, jehož výsledky byly zveřejněny v tisku, už zhruba pětina lidí věří, že mimozemšťané nejen existují, ale dokonce se pohybují přímo mezi námi. Článek doslova uvádí, že "lidé mimozemšťany milují".

 

Nepřítel ve vlastních řadách

26. 11. 2011

popirani.jpgVětšina těch křesťanů, kteří si uvědomí, že jsou účastníky duchovní bitvy, očekává v prvé řadě útoky ze strany satanistů. Písmo však varuje, že nepřátelé povstanou přímo uprostřed společenství křesťanů.

 

Sociální bouře jsou přípravou scény pro příchod Bezbožníka

12. 11. 2011

prachy-2.jpgV současné době umožňují dostupné technologie snadnou komunikaci na velké vzdálenosti a činí informace nesrovnatelně dostupnějšími než kdykoli dříve. Ve stále více zemích volají obyvatelé po jistotách a určitém standartu. Vzrůstá nespokojenost jak s politickou situací tak s životními podmínkami.

 

Nebezpečná past lucidního snění

12. 11. 2011

604503_chair_reflected.jpgLucidní snění se dostává do popředí zájmu mnoha lidí, k čemuž přispívá i zpopularizování tohoto fenoménu vědou. Toto není náhoda, ale součást do detailu promyšleného plánu. Vědci, kteří donedávna tento jev pouze zkoumali a studovali, co se odehrává v mozku člověka během lucidního snu, začali aktivně spolupracovat s lidmi, kteří jsou takového snění schopni.

 

Evangelium "vítězství ve světě" je pro Satanovy plány výhodné

28. 9. 2011

dav-1.jpgNa různých křesťanských konferencích a akcích se křesťanům neustále a zpravidla hlučně a vtíravě vlouká do hlavy, že jsou povoláni, aby na tomto světě vítězili, aby vyrvali svět Satanovi, zničili jeho moc apod. Běžně to vypadá tak, že hlavní "hvězda" akce řve na celé kolo do mikrofonu, jak šlapeme po Satanovi, my jsme vítězové, jdeme vzít zpět, co Satan ukradl a vrátíme to Bohu. Publikum nadšeně skanduje s rukama nahoře a bez problémů tyto lži přijímá.

 

Stále více křesťanů si nárokuje komfort jako své právo

17. 9. 2011

luxus-2.jpgKřesťané stále ochotněji přijímají filozofii prosperity, kterou na ně křičí pořadatelé křesťanských konferencí a "velcí evangelisté". Víc a víc křesťanů začíná věřit, že mají nárok na majetek, zdraví, úspěšnou kariéru, hmotné zabezpečení a životní komfort.