Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vlny evoluce

Příspěvky

Pozitivní evoluce vlastními slovy

18. 10. 2012

Citujme přímo z webu pozitivnievoluce.cz a rozsuďme, co se ve skutečnosti za sladkostí slov skrývá. Komentáře k obsahu modře.

Pozitivní evoluce je celospolečenská diskuzní platforma o morálních hodnotách, jejímž cílem je propojit dobré lidi v naší zemi. Ve skutečnosti jde jen a pouze o hodnoty založené na tělesném rozumu a lidské pýše. Jejím prvním krokem jsou Vlny evoluce, projekt, který v podobě inzerátů apelujících na zamyšlení nad morálními hodnotami, nastartoval diskuzi v médiích a na sociálních sítích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Vlny evoluce | Komentářů: 0

Vlny evoluce - úvod

14. 10. 2012

Mohutná kampaň Vlny evoluce, která před krátkou dobou odstartovala na internetu i v novinách, je promyšlenou přípravou mysli lidí na příchod druhé morálky a vlády Bezbožné ohavnosti.

 

Vlna 1

14. 10. 2012

Většina z nás si přeje změnu. Přejme si i změnu způsobu, jak změny dosáhnout. Skutečné ohledy a více respektu místo hádek, konfrontací a vyhrocených konfliktů. Tedy více superlásky a supertolerance, zejména v kauze "každý může mít svou pravdu".

 

Vlna 2

14. 10. 2012

Nechceme strašit, ale opravdu máme času tak akorát. Způsob, jakým dnes organizujeme naši společnost a její bohatství, je nestabilní a neudržitelný.... Ústřední myšlenka "máme málo času" je hluboce pravdivá pro toho, kdo za kampaní Vlny evoluce stojí - pro satana.

 

Vlna 3

14. 10. 2012

Všichni známe ten zvláštní pocit, který vychází z našeho nitra, když provedeme něco špatného....Operování s pojmy "dobro" a "zlo" má smysl jen tehdy, když existuje absolutní norma, vůči které lze ostatní hodnoty porovnávat.

 

Vlna 4

14. 10. 2012

Pro začátek stačí umět pojmenovat zlo. Nebát se říct „já v tomhle nejedu“.. Jak bez normy skutečného Boha rozsoudit, co je dobro a co je zlo? 

 

Vlna 5

14. 10. 2012

Svědomí je náš vnitřní soudce. Zpovídáme se mu chtě nechtě, nemůžeme před ním utéct, nemůžeme s ním smlouvat. Lidské svědomí, pokud jde o člověka, jehož nevede Duch svatý, nemůže nikdy být ukazatelem toho, co je a není dobré. Takový člověk jedná jen na základě tělesného rozumu, který mu diktuje, co je prospěšné.

 

Vlna 6

14. 10. 2012

Každý z nás se občas zamýšlí, jaký má jeho život vlastně smysl. Věříme, že odpověď se skrývá v jednoduché otázce. Čí život jsi dnes obohatil? Text postrádá definici, co je to vlastně obohacení něčího života...

 

Vlna 7

13. 10. 2012

Nemůžeme změnit svět k lepšímu ze dne na den. Co znamená pojem "zlepšit svět"? Jak jej lze jednoznačně definovat? Více peněz pro lidi, větší komfort, starost o přírodu?

 

Vlna 8

12. 10. 2012

Někdy rychle, většinou spíš zvolna. To stačí. Myšlenka navazuje na obsah Vlny 7. Protože lidé jsou stvořeni jako bytosti se svobodnou vůlí, dal jim Bůh možnost zvolit si, zda budou následovat Jeho (tedy pravdu) nebo satana (lež).