Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poznání

Příspěvky

Falešná nabídka harmonických vztahů

9. 12. 2012

Církevní organizace často pořádají nábory nových členů a používají reklamní agitaci nabízením toho, co lidé chtějí a požadují. Zvou například na "zábavné bohoslužby", označují se jako "otevřená" a "moderní" církev, která přijme každého apod. Jedním z lákadel je i slogan "harmonické vztahy s okolím".

 

Nebe si nárokují i lidé nemilující Boha

4. 11. 2012

Je pozoruhodné sledovat, kolik lidí uvažuje o tom, že po smrti automaticky následuje nebe. I zcela bezbožní jedinci jsou schopní toužit po "nebi", přestože pravý Bůh a jakákoli zmínka o Něm se takovým lidem hnusí.

 

Kdo je Ježíš Kristus

22. 1. 2011

Jestliže vám nestačí slyšet o Ježíši pravdu, budete nuceni zvolit některou ze Satanem nabízených lží. Pak ale nemůžete očekávat, že tyto lži vás dovedou ke stejnému cíli (věčnému životu) jako víra ve skutečného Ježíše Krista.

 

Rozsuzujte, jaké je vaše smýšlení před Bohem

2. 1. 2011

734450_foxy_business_lady.jpgLidé často mluví o Bohu, pronášejí vzletné řeči o Jeho moci a lásce a vyhlašují, že Boha následují a slouží Mu. Ve skutečnosti ale nestojí o to, aby jim Bůh vládl, chtějí si vládnout sami a sami také rozhodovat, co je pro ně dobré.

 

Křesťanství je vztah

19. 10. 2010

Denně se můžeme setkat s názorem, že křesťanství je jedním ze světových náboženství. Tento názor je tak zarytý v myslích lidí, že je prakticky nemožné jej vykořenit. Přesto jde o mylný pohled na věc.

 

Interview s démonem

1. 5. 2010

Komentovaný rozhovor římskokatolického exorcisty s démonem. Je zjevné, že služebník římskokatolické církve nezná Boží slovo a je pro démona snadnou kořistí. Slepě akceptuje jakékoli lživé výroky, které mu démon servíruje.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Poznání | Komentářů: 3

Hřích

30. 4. 2010

Hřích. Slovo, které je v dnešní době vnímáno jako něco zastaralého neboObrazek něco, co se zlehčuje a stává se součástí různých dvojsmyslných narážek. Ale co je to ve skutečnosti hřích? Opravdu je to jen pojem z „pravěku", slovo, při kterém se nám vybaví zpovědnice a růženec? Nebo je to snad dokonce něco zábavného?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Poznání | Komentářů: 0

Poznat Boha-opravdu je to možné?

11. 4. 2008

 
Celý příspěvek | Rubrika: Poznání | Komentářů: 0