Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bezbožník zneužije lidské pýchy při budování své světovlády

9. 10. 2010

Bezbožník při svém příchodu a uchopení světovlády dokonale využije lidské pýchy. Vláda Satanova syna bude provázena vyřešením vleklých problémů lidstva, jako je hladomor, závislosti apod. Ve světě bude panovat zdánlivá harmonie a jednota. Pro ty, kdo si už v této době zamilovali lži a budou se jich nadále držet, bude vláda Bezbožníka příjemná. Falešný Kristus totiž bude apelovat na společné úsilí lidí vybudovat "lepší svět". Tento trend už můžeme docela dobře pozorovat i v dnešních dnech.

V době, kdy se bude budovat jednotná světová vláda tohoto falešného spasitele, Satan přikáže svým démonům, aby zmírnili tlak, který na lidi vyvíjejí. Tím bude dosaženo zdánlivého vyřešení problémů, které démoni způsobovali nebo podněcovali. Lidé podlehnou velice snadno iluzi, že vytvořili "lepší svět i bez Boha". Neúměrně vzroste jejich pýcha na to, co "dokázali" a Bezbožník této pýchy využije, aby upevnil svou pozici a utvrdil lidi v přesvědčení, že si vystačí sami a žádného Boha nepotřebují, protože dokázali vybudovat dokonalý svět bez Jeho vlády.

Představa vytvoření dokonalého světa pouhým úsilím hříšných lidí je ovšem zcela klamná, jedná se o neuskutečnitelný sen. Hříšná podstata lidských bytostí v tomto světě se nikdy nezmění a snění o vybudování bezchybného světa je jen marněním času. Satan velice usiluje o to, aby lidé věřili lži, že dokážou vládnout sami sobě a že jim je dána autorita určovat, co je dobré a co je zlé. Tato autorita ale patří pouze Bohu.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář