Jdi na obsah Jdi na menu
 


Falešný spasitel přijde jako největší dobrodinec

15. 9. 2010

V posledních časech, kdy satan ustanoví svou jednotnou světovládu, se bude Otřesná ohavnost vydávat za spasitele. Půjde ale o falešného Krista, jak nás dopředu varuje Bible. Lidé budou klamáni tím, že tento falešný spasitel bude řešit palčivé problémy, které sužují lidstvo v průběhu celých dějin - hladomor, války, závislosti a mnohé další. Klam bude dokonalý, protože falešný spasitel bude hlásat mír, jednotu, lásku, toleranci a vzájemnou pomoc a povzbuzovat lidi, aby "společně vytvořili lepší svět."

Přestože se tento Bezbožník (Antikrist) ještě světu nepředstavil, můžeme tendence ke sjednocování a společnému budování "lepšího" světa vypozorovat už teď, např. pořádání různých oslnivých charitativních akcí, které zaštiťují celebrity ze světa show byznysu. Před několika dny dokonce skupina miliardářů veřejně oznámila, že ve jménu budování "nového světového pořádku" se zřeknou velké části svého majetku ve prospěch charity. 

Bezbožník tedy bude odpovídat na skryté lidské touhy po klidném a pokojném světě bez konfliktů a trápení. Lidé budou tohoto falešného mesiáše milovat a uctívat jako boha, což je přesně to, po čem touží Satan. Půjdou v obdivu za falešným Kristem ve víře, že je to skutečný spasitel.

Satan se ale postará o to, aby si nikdo neuvědomil, že problémy, které skrze Bezbožníka řeší, jsou ty, které on sám nejprve způsobil nebo se na nich velkou měrou podílel.

Pamatujete si na scénu z filmu Vrchní, prchni? Pan Vrána jako falešný vrchní nejdřív přijde do restaurace a vyinkasuje od stařenky peníze za oběd, který si dala. Když pak přijde skutečný číšník, chce po stařence, aby zaplatila znovu. A pan Vrána se projeví jako dobrodinec a útratu za nešťastnou starou paní zaplatí. Vtipné na celé věci je, že paní vlastně nejdříve okradl, a pak vyřeší patovou situaci, která vznikla jeho vlastním přičiněním. Stará paní neměla ani tušení o tom, že ten "hodný pán", který za ni zaplatil, byl tentýž, který ji pár okamžiků před tím v převleku falešného vrchního okradl. Na stejném principu bude založena Satanova světovláda.

Lidé budou přinuceni v rámci teroru humanity vyznávat superlásku a supertoleranci, do naprostého extrému bude doveden klam, že každý může mít svou pravdu a je nutno tyto osobní pravdy (resp. osobní iluze každého člověka) tolerovat. Každý, kdo se tomuto odmítne podřídit a bude trvat na tom, že Pravda je jen jedna, se stane nepřítelem. Nejprve na něj bude vyvíjen zdánlivě láskyplný nátlak a bude sladce manipulován k tomu, aby se podřídil pravidlům jednotného falešného náboženského systému New Age.

Pokud takový nátlak nebude úspěšný, přeroste v otevřenou perzekuci a lidé, kteří se budou stále držet Boží pravdy, budou systematicky likvidováni. Takoví lidé totiž budou hlásat ostatním, že se nechali oklamat. Že slouží falešnému spasiteli - satanu, který se vydává za Boha. Že mír a klid, který jim tento nepravý spasitel přinesl, je past a bude použita proti nim. Budou tedy narušovat všeobecnou víru, že lidstvo vlastními silami dosáhlo jednoty a vytvořilo lepší svět pod vedením novodobého spasitele, což je neuskutečnitelný sen.

Pravdou ale zůstává, že neexistuje žádné jiné dobro, než jediný pravý Bůh a žádná jiná možnost spásy, než v Ježíši Kristu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář