Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravy na příchod Bezbožníka jsou už ve finální fázi

16. 10. 2010

Následující článek jasně ukazuje, jak pečlivé jsou přípravy na nadcházející celosvětovou vládu Bezbožníka. Komentáře v textu modře. 

OSN jmenuje zástupce lidstva pro komunikaci s mimozemšťany

"Pokud se v dohledné době z hlubin vesmíru vynoří mimozemšťané, bude pro ně podle britského listu The Independent už připravena vyslankyně OSN. Má se jí stát nepříliš známá malajská astrofyzička Mazlan Othmanová, která stojí v čele Úřadu pro vztahy s vnějším vesmírem (UNOOSA) ve Vídni. Úkolem osmapadesátileté Othmanové je připravit možnosti komunikace s návštěvníky z jiných světů (Jinými slovy možnosti komunikace s démony. Tato komunikace už bude probíhat zcela otevřeně a lidé budou rychle lapeni do pasti.) , kteří přiletí, nebo pravděpodobněji lidstvo na dálku kontaktují. Své představy má nastínit delegátům nadcházející vědecké konference, která se koná nedaleko Londýna.

Othmanová již nedávno vystoupila s myšlenkou, že vzrůstající počet objevených planet u cizích hvězd posiluje myšlenku, že inteligentní život ve vesmíru není tak vzácný, jak si někteří vědci dříve mysleli. „Pokračující hledání signálů ve vesmíru na několika pracovištích udržuje naději, že jednoho dne zachytíme zprávu od mimozemšťanů,“ uvedla Othmanová.

A až se to stane, bude podle Othmanové lepší, když bude fungovat nějaká koordinace při formování odpovědi lidstva. „Taková, která vezme v potaz všechny citlivé souvislosti,“ argumentovala Othmanová s tím, že OSN je na takovou koordinaci již připravena. Profesor Richard Crowther, odborník na vesmírné právo (Vesmírné právo bylo zjevně vypracováno se značným předstihem, když už na ně existují i odborníci...Slouží skutečně jen k tomu, abychom si mohli legálně koupit pozemek na Měsíci?) z britské vesmírné agentury, který Londýn při jednání o vytvoření koordinačního orgánu zastupoval, s jistou nadsázkou poznamenal, že Othmanová je tou nejlepší volbou pro případ, že nějaký mimozemšťan přiletí a řekne: „Zaveďte mne ke svému vůdci.“ OSN již ustavila protokol pro případ nalezení mimozemského života. (Opět až překvapivě brzká příprava na něco, o čem si odborníci údajně nejsou jistí, zda k tomu dojde za 5 let, nebo třeba za 50...spíše se zdá, že tady někdo už dávno dobře ví, co se chystá.) Zatím se však počítalo s možností přenesení mikroorganismů z vesmírných modulů a skafandrů v blízkém vesmíru na Zemi, takže stanovila zásadu dekontaminace. Nicméně dala dohromady i pozdrav pro případ setkání s inteligentním životem." (Zdroj: www.novinky.cz)


 

Satan lidi připravuje na příchod světovládce Bezbožníka, který se představí jako "mistr moudrosti", dobrodinec, který nastolí vládu falešného míru a zdánlivého pokoje. Lidé jsou vyučování, že potřebují pomoc "někoho třetího", mistrů moudrosti, kteří jsou popisováni jako nepozemské, duchovně nadřazené entity, s enormním zájmem na tom, aby se vývoj lidstva ubíral duchovně "správným" směrem. (Toto učení lze snadno vysledovat např. na www.prichod.cz, kde jsou předloženy Satanovy plány s tímto světem, samozřejmě maskované jako příchod kosmických mistrů, převibrování Země na vyšší duchovní úroveň apod.) Jak stávající události dosvědčují, už v této chvíli je připravována legislativa, která umožní převzetí světovlády Satanovým synem - Bezbožníkem ohavností ("OSN již ustavila protokol pro případ nalezení mimozemského života.") a byla ustanovena osoba zodpovídající za komunikaci s "mimozemšťany". Zpráva, která se dostala na veřejnost, je formulována stylem "pokud se v dohledné době z hlubin vesmíru vynoří mimozemšťané". Pravda je ovšem taková, že lidé připravující základ pro vládu Bezbožníka (falešného Krista, kosmického Krista, Majtréji), dobře vědí, že se "mimozemšťané" už brzy skutečně objeví. (Logicky se mlčí o tom, že celá hra na "UFO" je jeden velký démonský klam, takže domnělí mimozemšťané nebudou nikým jiným než démony.) Svědčí o tom existence exopolitiky, která má za úkol právě připravit oficiální materiály pro odkrytí Satanova příchodu na Zem a zmanipulovat lidi tak, aby jeho vládu přijali bez odporu.

Výše citovaný článek je nesporným důkazem, že čas se rychle krátí a Satan podniká finální kroky k tomu, aby se zmocnil vlády nad světem.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář