Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vstupní brána: akupunktura

10. 9. 2010

Obrazek "Formou démonské terapie je také akupunktura. Všechna východní náboženství představují různé formy démonského uctívání. Lidé nevědí, že jehly používané v akupunktuře jsou před používáním nejprve požehnány různými vůdci východních náboženství, a tudíž jsou přímými vstupními branami pro démony. Viděla jsem řadu opravdu zvláštních infekcí, jakož i nesporně démonskou infekci pocházející z jehel akupunkturistů. Jakékoli nadpřirozené uzdravení, jiné než pocházející přímo od samotného Ježíše Krista, je démonické uzdravení, které vede k démonickému zamoření nebo svázanosti. Bůh sám dal lidem poznání, které dnes používají naši lékaři. Lidé tedy nemají vyhledávat uzdravení od démonských duchů a Satana."1

Věda , která doposud slouží jako Satanův nástroj k popírání Boha a existence duchovního světa, samozřejmě není schopná principy fungování akupunktury ze svého materialistického hlediska vysvětlit. V následující citaci z časopisu 21.století (září 2010) je to jasně patrné. Komentáře k obsahu článku jsou zobrazeny modře.

"Principy fungování akupunktury nebyly z hlediska západní medicíny zatím dostatečně objasněny a řada lékařů ji proto dodnes považuje za pavědu." Protože věda má povoleno fungovat pouze v materialistických parametrech, logicky nemůže objasnit princip učení démonů, tedy princip duchovní. Vědci mají Satanem povoleno držet se pouze ve velmi úzkém vymezeném prostoru, proto i v tomto článku autor jen opatrně "ťuká okolo" problému, který je jasně duchovního, a ne materiálního rázu. "Nedávno publikovaná studie ukazuje na jeden z možných mechanismů působení jehliček na molekulární úrovni. Mezinárodní tým vědců pod vedením Jürgena Schnermanna přišel se zjištěním, že látka adenosin je velmi aktivní ve spodních vrstvách kůže, které zasahuje právě akupunktura....Signál, který adenosin dále předá mozku, má za následek sekreci přirozených "zabijáků" bolesti, endorfinů, a velmi efektně tak od bolesti ulevuje."2 Úsměvný pokus dát nejistému tápání punc vědeckosti (protože cizí termíny u lidí nezasvěcených do oboru vzbuzují dojem, že jde o velmi učenou definici) a snaha zmírnit úvodní přiznání, že věda vlastně vůbec neví, na jakém principu akupunktura funguje. Vysvětlení založené na stimulaci produkce endorfinů trochu pozapomíná, že akupunktura se užívá např. i pro lidi s nadváhou, nebo při odvykání kouření. Jestliže v těchto případech funguje, dost těžko se to dá vysvětlit jako důsledek produkování hormonů tlumících bolest. Materialistický vědec má povoleno vymýšlet si ty nejbizarnější teorie, ale nemůže připustit možnou existenci duchovního světa a jeho vliv na náš život. Proto jsou pokusy vědy vysvětlit materialisticky duchovní věci vždy lživé a klamné. Je ovšem pravděpodobné, že se situace už brzy změní, a místo materialistické nastoupí druhá věda, směšující  pochybné důkazy a dávné esoterní nauky.

 

 

1Zdroj: Rebecca Brown, Přišel osvobodit zajaté       221. století, září 2010

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář