Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moderova metoda, Dornova metoda

2. 1. 2013

Dornova a Moderova metoda jsou vzájemně se často doplňující fyzioterapeutické metody, které na první pohled vykazují jen samá pozitiva - jsou šetrné, jemné, vhodné i pro handicapované pacienty.
Obě metody nicméně v sobě kromě fyzických postupů zahrnují i metody alternativní, známé z východní medicíny a léčitelství. Autor Moderovy metody přímo udává, že studuje čínskou a indickou medicínu (které běžně využívají démonická uzdravení) a poznatky aplikuje do své práce s pacienty.

Dornova i Moderova metoda pracují (jako všechny jim podobné metody) s pojmy:

- energie
- energetické dráhy
- energetické bloky

Není náhodou, že jako přídatná terapie se při Dornově metodě doporučuje tzv. Breussova masáž, což je postup, jehož cílem je údajně jemná energetická masáž akupresurních bodů; rovněž není náhodné, že tyto metody jsou doporučovány vyznavači celostní medicíny, respektive jsou za součást celostní medicíny považovány.

Všechny tyto metody tedy využívají postupů východní medicíny, která je neoddělitelně spjatá s kulturou uctívající satana a jeho démony. Takto získaná úleva je tedy stejně tak démonická.*

*Jedná se o celou velkou skupinu metod, využívajích fyzického kontaktu terapeuta ("přenašeče") a pacienta, který je takto otevírán vlivu démonských duchů.

www.broskev78.estranky.cz/clanky/rentgen/cinska-masaz-tuina.html

http://www.broskev78.estranky.cz/clanky/rentgen/reflexni-terapie--thajske-a-shiatsu-masaze.html

www.broskev78.estranky.cz/clanky/aktualni-zpravy/ritual-peti-elementu.html

www.broskev78.estranky.cz/clanky/duchovni-boj/mnozi-lekari-uz-slouzi-druhe-vede.html